• Náš pedagogický kolektív tvoria svedomité a kvalifikované pani učiteľky, pán učiteľ, pani vychovávateľky, pani asistentky a pani sociálna pedagogička. Svoju prácu považujú za poslanie a to sa odráža na ich každodennej starostlivosti o našich žiakov. Učia moderne. Sú láskavé, ale občas aj prísne.

• Máme skvelé triedne učiteľky, ktoré sa starajú o svojich žiakov. Pani vychovávateľky dbajú nielen o bezpečie detí, ale aj o kvalitnú prípravu na vyučovanie a rozvíjanie záujmov našich detí. Pani asistentky pomáhajú všetkým deťom, ktoré potrebujú pomoc. Pani sociálna pedagogička pomáha deťom s ich problémami a sleduje sociálnu klímu školy.

• Okrem pedagogických zamestnancov sa o naše deti stará tím nepedagogických zamestnancov. Pani vedúca jedálne Mária veľmi starostlivo vyberá jedlá pre naše deti a stará sa o moderné vybavenie kuchyne. Pani kuchárky Gréta, Zdena, VieraEva  deťom varia s láskou chutné jedlá.

• Pani upratovačky Ľudmila, JanaIvana  sa starajú o čisté prostredie.

• Pán údržbár Marián  sa stará o teplo a Janko o údržbu školy.

• Pani hospodárka Adriana a mzdová účtovníčka Silvia riešia všetky činnosti, ktoré zabezpečujú administratívny chod školy.

Naši učitelia na 1. stupni:

Mgr. Ingrid Mališová - triedna učiteľka 1. A. Je nielen výbornou čtiteľkou ,ale aj školskou špeciálnou pedagogičkou.

Mgr. Denisa Beňová - triedna učiteľka 1. B. Vymýšľa pre deti veľa netradičných športových podujatí.

Mgr. Lenka Ďatelinková - triedna učiteľka 2. A. Vyznačuje sa láskavým prístupom.

Mgr. Renátka Števicová - triedna učiteľka 2. B. Je usilovná ako včielka a má triedu plnú usilovných detičiek

Mgr. Darina Bírešová - triedna učiteľka 3. A. Je skúsenou a skvelou učiteľkou.

Mgr. Marika Tóthová - triedna učiteľka 4. A. Z každého žiačika spraví zdatného recitátora a speváčika.

Mgr. Lívia Zábradyová - triedna učiteľka 4. B. Veľmi milá a priateľská pani učiteľka 1. stupňa a anglického jazyka.

Naši učitelia na 2. stupni:

Mgr. Marieta Hrčková - Vynikajúco učí angličtinu a často s deťmi pritom pečie.

Mgr. Lucia Šupková - triedna učiteľka 5. B. Učí biológiu, geografiu a telesnú výchovu. Je veľmi starostlivá triedna učiteľka a zbožňuje šport.

Mgr. Iveta Rošková - triedna učiteľka 6. A. Vie naučiť deti fyziku bez strachu a zorganizuje všetky pestovateľské práce.

Mgr. Silvia Szabóová - triedna učiteľka 7. A. Vie skvelo učiť dejepis, geografiu a slovenský jazyk. Vie nadchnúť deti pre históriu.

Mgr. Valéria Kubíková - triedna učiteľka 8. A. Učiteľka matematiky a informatiky – zásadová, láskavá a prísna zároveň.

Mgr. Mária Smolárová - triedna učiteľka 9. A. Výborne učí nemčinu, hoci by zvládla aj taliančinu.

PaedDr. Zuzana Dobiasová - výchovná poradkyňa a učiteľka slovenského jazyka a občianskej výchovy.  Láska k deťom je prítomná v každom momente jej školského života.

Mgr. Marcela Kyseľová - učiteľka ruského jazyka, ktorá pomáha aj našim žiakom z Ukrajiny

Mgr. Klára Štroffeková - učí hudobnú výchovu. Dokáže rozospievať naše deti a ukázať im čaro hudby .

Naši katechéti

Mgr. Zuzana Lauková - učí náboženstvo. Svojou láskavosťou a jemnosťou je darom pre naše deti.

Ing. Mgr. Jozef Mikula - učí náboženstvo. Tiché a láskavé slovo pána kaplána deti vždy poteší.

Naše pani vychovávateľky a asistentky učiteľa

Marta Plankenbüchlerová - je vychovávateľkou a asistentkou zároveň. Vie drôtikovať a je veľmi kreatívna pri výzdobe školy.

Anna Hanusová -  je vychovávateľkou a asistentkou zároveň. Vie paličkovať čipku a robí s deťmi veľmi pekné drobnôstky.

Mgr. Jana Beňová - je vychovávateľkou a špeciálnou pedagogičkou zároveň. Skvelo však učí aj anglický jazyk.

Mgr. Veronika Slašťanová - je vychovávateľkou a špeciálnou pedagogičkou zároveň. Je nenahraditeľnou oporou detí, ktoré to potrebujú.

Martina Urblíková - je veselá a šikovná vychovávateľka.

Naše pani asistentky

Mgr. Anna Gregušová – je asistentkou učiteľa. Je veľmi milá a nápomocná.

Martina Piliarkkinová - je asistentkou učiteľa. Snaží sa pomôcť všetkým deťom.

Anita Zajaková - je asistentkou učiteľa. Jej milý a láskavý prístup deti teší.

Naša sociálna pedagogička

Mgr. Eva Trubenová – je sociálnou pedagogičkou. Pomáha deťom v družine a zodpovedne rieši ich problémy.

Naše vedenie školy

Vedenie školy tvorí pani riaditeľka a pani zástupkyňa. Dbajú  o dobré meno školy a snažia sa, aby škola bola miestom, kde sa poskytuje kvalitné vzdelanie a  všetci sa cítia dobre.

Mgr. Jana Beňová – je zástupkyňou školy. Je učiteľkou chémie a matematiky. Vďaka jej ľudskému prístupu deti tieto predmety zbožňujú.

Ing. Mgr. Mária Slašťanová – je riaditeľkou školy. Je učiteľkou 1. stupňa. Vyštudovala aj regionálny rozvoj. Nedá si pokoj s projektami a neustále skúša nové veci.

V našom kolektíve vládnu priateľské vzťahy. Držíme spolu. Usilujeme sa dať našim deťom kvalitné základy a slušnú výchovu.