Ul. P. Križku 392/8 967 01 Kremnica

Zajtra (Nedeľa 21.1.2018)
Eva Volentierová (VIII.B)
Mgr. Denisa Beňová

Vitajte na stránkach našej školy

• Budúci týždeň zasadnú do školských lavíc predškoláci. Zažijú skutočné vyučovanie. Budú sa učiť, cvičiť, vyrábať pochúťky pre vtáčiky. V jedálni spapkajú mliečnu desiatu. Veríme, že sa budú tešiť do školy.

• 16. januára sme mali 1. kurz venovaný školskej zrelosti. Pani PhDr. Kráľová dala rodičom cenné rady o výchove a príprave detí do školy. Preškoláci sa venovali hrám, ktoré testovali ich pripravenosť do školy. Účastníci získali certifikát. Dňa 30. 1. pokračujeme druhým kurzom. Bude venovaný výchovným problémom a štýlom učenia. Kurz povedie naša pani sociálna pedagogička Mgr. Bátorová. Deťom sa budú venovať pani vychovávateľky. Srdečne pozývame aj rodičov našich žiakov. Fotky sú vo fotoalbume.

• Dnešným dňom začala séria hodín, ktoré vedú rodičia našich prváčikov. Sú venované poznávaniu rôznych povolaní. Dnes otvorila pani Kolárová kadernícky salón. Dievčatá i chlapci česali bábiky. Pani kaderníčka deťom porozprávala o svojej práci a urobila im krásne účesy. Ďakujeme milá pani Kolárová! Budúci piatok príde medzi deti zdravotná sestrička a koncom januára stolár. Vo februári deti poteší požiarnik a ochranca prírody. Ďakujeme rodičom a starým rodičom našich prváčikov za pomoc a ochotu spestriť vyučovanie. Fotky sú vo fotoalbume.

• Aktivity:

Lyžiarsky výcvik žiakov 7. ročníka - 14.-19.1.

Školské kolo geografickej olympiády - január

Triedne kolá súťaže Hviezdoslavov Kubín v prednese poézie a prózy - január

Matematická olympiáda – okresné kolo Z5 a Z9 - 24.1.

Okresné kolo vo florbale žiakov a žiačok-30.-31.1.

Hudobno – zábavné dopoludnie Trieda baví triedu - 1.2.

Vydávanie výpisov klasifikácie prospechu a správania za 1. polrok - 1. 2.

Pedagogická rada - 24. 1.

Kurzy pre predškolákov a ich rodičov-16. a 30.1.

Predškoláci školákmi – 23. a 24. 1.

Ul. P. Križku 392/8 967 01 Kremnica