Zápis do školy

• Vzdelávacie podmienky školy

• Ponuka_našej_školy_2018.pdf

Premeny_našej_školy.pdf

Dôraz kladieme na kvalitné vzdelanie, ktoré je základom úspechu v živote.

Náš školský vzdelávací program má prírodovedné a regionálne zameranie s rozšírenou výučbou dejepisu a prírodovedných predmetov.

Využívame výučbu s podporou informačných technológií.
          • Riešime rozvojové a medzinárodné projekty E-twinning a Erasmusplus.
          • Poskytujeme kvalitnú výučbu anglického a nemeckého jazyka.
          • Máme 14 tried a 236 žiakov.
          • V škole učí 16 učiteľov, 5 vychovávateliek, 5 asistentov učiteľa, 3 špeciálni pedagógovia a 1 sociálny pedagóg.
          • V školskom klube detí je 5 oddelení a 110 žiakov.
          • Deti sa tu naučia, často sa hrajú vonku a rozvíjajú svoje záujmy. Do klubu chodia aj žiaci z 2. stupňa.
          • V školskej jedálni sa stravuje väčšina detí. Poskytujeme mliečnu desiatu a chutný obed.

Škola sídli v historickej budove, čo je jedinečné.

Vnútorné priestory prešli komplexnou rekonštrukciou. Všetko je pod jednou strechou – triedy, školský klub detí, jedáleň i telocvičňa. Deti sa učia v 14-tich triedach. Máme:
          • počítačovú, tabletovú a multimediálnu učebňu,
          • v každej triede internet a interaktívnu tabuľu,
          • multifunkčné ihrisko, lezecko - šplhacie zostavy a atletickú dráhu, školskú záhradku, farmu a ekoučebňu.